Hakkımızda

RESTMAK SERVİS EKİPMANLARI; 2. El Lift kullanıcılarına kesintisiz ve yüksek kalite hizmet sunan, güncel ve detaylı ilanları ile sektörde önde gelen, milyonlarca ziyaretçi potansiyeline sahip, en hızlı çözüm üreten saygın ve istikrarlı bir firmadır.

Sürekli ilerleme ve gelişme prensibi ile faaliyetlerine devam eden RESTMAK Servis Ekipmanları 2. El Lift tedariği konusunda uzmanlaşmış, müşterilerinin taleplerine gerek yurtiçinden gerekse yurtdışından servis kurulum aşamasında mekan ve yer analizinde de doğru lift seçimi konularında destekler sağlamaktadır.
Bireysel ve kurumsal firmalarınıza görsel açıdan zengin, teknik açıdan yüksek kalitelide, müşteri hizmetleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek donanımda, kesintisiz hizmet verebilecek konumdadır.
Siz değerli müşterilerimize her zaman en efektif ve etkin sonuçlar sağlayacak 2.El Lift tedariği sağlayabilmek için sürekli gelişme ve büyümeyi hedefleyen firmamızla dürüst ticaret alış-verişi kapsamında karşılaşmak dileği ile saygılar sunarız...